Találatok száma: 4


Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial

Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial

LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m
Garancia: 12 hónap
Rendelhető. Átvételről kérjük egyeztessen.
18 830 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

SFP Open Slot, without SFP module
Garancia: 12 hónap
Rendelhető. Átvételről kérjük egyeztessen.
37 135 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode

Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode

SC connector, 850nm, up to 0.5km
Garancia: 12 hónap
Rendelhető. Átvételről kérjük egyeztessen.
49 595 Ft
Planet PLANET 12-Port 802.3af Gigabit Power over

Planet PLANET 12-Port 802.3af Gigabit Power over

Ethernet Injector Hub (full power - 200W)
Garancia: 12 hónap
Rendelhető. Átvételről kérjük egyeztessen.
240 100 Ft
^